Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir 1. Kısım'da su kaçağı tespiti yapan firmamız; mutfak, banyo gibi alanlarda duvar yada zemin betonu altında bulunan su tesisat sistemindeki kaçakları kırmadan, noktasal olarak tespit edebiliyor. Son teknoloji, pro tespit cihazları kullanan Bahçeşehir 1. Kısım'daki su kaçağı tespit uzmanları, tespit edilen su sızıntısına etrafa zarar vermeden, nokta atışı ulaşabiliyor. Sorununuzu hızlıca çözüme kavuşturuyor. Evde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız (Su Kaçağı Belirtileri) Bahçeşehir 1. Kısım'da bize ulaşabilisiniz. Tüm Bahçeşehir 1. Kısım'ın su tesisatçısı olduğumuz için, su kaçağı probleminiz olduğunda, profesyonel Bahçeşehir 1. Kısım su tesisat servis personelimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İletişim

Su Kaçağı Tespiti Logo
Mart 2021 / İstanbul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım
Su Tesisat Servisiyiz.org

Su Kaçağı Tespiti


Su Kaçağı Nasıl Bulunur?


Bahçeşehir 1. Kısım'da Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Bahçeşehir 1. Kısım'daki evinizde su kaçaklarını bulurken en yeni teknolojik robotları ve gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. Bu şekilde, işin sonunda su kaçağını bulduğumuzda evinizin temiz kalmasını sağlamış oluyoruz. Bahçeşehir 1. Kısım su sızıntısı bulma servisi olarak bütünlüğe inanıyoruz. Bahçeşehir 1. Kısım'da yaptığımız her su kaçağı bulma işi için önceden fiyatlandırma yapıyoruz. Başlangıçtan itibaren sabit bir su kaçağı tespit fiyatı sunarak hizmetin maliyetini önceden bilmenizi sağlıyoruz.

Bahçeşehir 1. Kısım'da bu işi yapan firmalar, amatör kişiler mevcut. Sözde su kaçağı tespit uzmanları kaynağı bulmak için evinizi mahvederse işler daha pahalı ve zor hale gelebilir. Biz hiç bir yere zarar vermeden, kırmadan su kaçağını bulabiliyoruz.


Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?


Bahçeşehir 1. Kısım'da su kaçağı tamiri nasıl yapılır

Bahçeşehir 1. Kısım'da su kaçağını tamir etmek uzmanlık alanımız. 👍 Her sektörde olduğu gibi su kaçağı onarımını belgeli, lisanslı, kaliteli parça ve ekipman kullan bir Bahçeşehir 1. Kısım su kaçağı tamir firmasına yaptırmanız, tekrardan aynı sorunlarla yada daha kötüsüyle karşılaşmamanız için önemlidir. Evde su tesisat sistemi önemsenmez ve su kaçağı tamir edilmez ise parke ve döşemelerin kalkmasına, çürümesine, mobilya ve ev aletlerinin zarar görmesine, alt kattaki komşunuzun odalarına su basmasına neden olabilir. Su sızıntısı pahalı olabilir, kullanmadığınız su için para ödersiniz ve eviniz zarar görebilir.

Bahçeşehir 1. Kısım'da Su Kaçağı Tamiri Fiyatları


SürePlastik TesisatMetal TesisatPis Su Tesisatı
1 - 3 Saat50₺ - 200₺200₺150₺

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Bahçeşehir 1. Kısım'ın en kapsamlı su kaçağı tespit servisiyiz, kaliteyi güvence altına alarak Bahçeşehir 1. Kısım'da hizmet vermeye devam ediyoruz. Bahçeşehir 1. Kısım'da su kaçağı tespiti için bize başvurduğunuzda, aşağıdakilere güvenebilirsiniz:

 • Hızlı, güvenilir ve doğru hizmet.
 • Eğitimli ve kalifiye teknisyenler.
 • Tamamen hazarsız yöntemler ile tespit.
 • Saygılı, nazik etkileşimler.

Su Kaçağı Uzmanı
Diğer müşterilerimiz gibi sizinde memnun kalacağınıza eminiz.

https://sutesisat.servisiyiz.org/su-kacagi-tespiti/istanbul/basaksehir/bahcesehir-1--kisim/

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?


Bahçeşehir 1. Kısım Su kaçağı belirtileri nelerdir?, Su sızıntısı nasıl anlaşılır?

Şüpheli bir su sızıntısını bulmak, daha sonra büyük sorunlarla uğraşmaktan çok daha kolaydır. Peki, hangi durumda Bahçeşehir 1. Kısım su kaçağı tespit servisini aramalısınız? Kaçak varsa nasıl anlaşılır?

Aşağıdaki durumlarda Bahçeşehir 1. Kısım su kaçağı uzmanını arayın;

 • Su faturanız belirgin bir sebep olmadan anormal artar.
 • Hiçbir musluk açık değilken suyun aktığını duyarsınız.
 • Betonun çatladığını görürsünüz.
 • Çim veya temel bitkileri düzensiz büyür.
 • Evinizin etrafındaki toprakta gözle görülür bir değişim olur.
 • Parke ve fayans küflenir yada çürür.
 • Zemin veya duvarlardan gelen kötü koku olabilir.

Erken kaçak tespiti binlerce lira tasarruf sağlayabilir. 2020 su tasarrufu vakfı'nın araştırmasına göre Bahçeşehir 1. Kısım'da normal bir ev, damlayan musluk ve su kaçağı nedeniyle her yıl 800 litre ile 8.000 lire suyu boşa harcıyor.

Bahçeşehir 1. Kısım'ın her bölgesinde kırıp, dökmeden su kaçağını buluyoruz.

Sızıntı olduğundan şüpheleniyorsanız ancak işaretleri göremiyorsanız, su sayacınızı kontrol edin. Evinizin içinde veya dışında hiç su kullanılmadığından emin olun. Sonra su sayacınızdaki göstergeyi inceleyin. Gösterge tipik olarak üçgen bir kadran veya minyatür gümüş bir disktir. Kadran dönüyorsa, bir sızıntı olabilir. Daha fazla para harcamadan veya evinize zarar vermeden önce su kaçağının yerini bulabilir ve durdurabiliriz.

Hemen bizi arayın, size yardımcı olalım... 📞:


Bahçeşehir 1. Kısım'da Kullandığımız Kaçak Tespit Cihazları


Bahçeşehir 1. Kısım'da Kullandığımız Kaçak Tespit Cihazları

Bahçeşehir 1. Kısım'da su kaçağı tespiti yapılırken; yapıyı kırıp dökmeye gerek kalmadan, kullanılan son teknoloji cihazlar, dedektörler ve robotlar işimizi kolaylaştırdığı gibi su kaçağını bulma süresinide kısaltıyor. Bahçeşehir 1. Kısım'daki geniş servis ağımız ve profesyonel personelimizle garantili servis hizmeti sunuyoruz. Bahçeşehir 1. Kısım'da su kaçağı tespiti yapan firmalardan farklı olarak müşterilere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bunun içinde her zaman özel termal kameralar, test pompası, dinleme cihazı, kameralar gibi en son teknolojiyi su kaçağı tespiti için kullanıyoruz. Bu dedektörlerin, aletlerin ve cihazların yapıları ve kullanım alanları farklıdır. Kameralar tıkalı gider ve pis atık su borularındaki kaçakların tespiti için kullanılırken, Dinleme cihazı kalorifer tesisatı ve temiz su borularındaki su kaçaklarını bulmak için kullanılıyor. Özel termal kameralar sıcak su tesisatındaki kaçakların tespitinde kullanılmaktadır.

Kameralı Su Kaçak Tespiti


Bahçeşehir 1. Kısım Kameralı su kaçağı tespit cihazı

Bahçeşehir 1. Kısım'da bir yapı içinde, su tesisatının içini görmek istersek kameralı su kaçak tespit cihazı kullanırız. Bahçeşehir 1. Kısım'daki uzmanlarımız hasarın tam olarak nerede olduğu hakkında kamera yardımıyla görüntü alıp, rapor hazırlar. Hazırlanan raporla su kaçağı bulunduktan sonra, sadece birkaç fayans kırarak, bazen hiç bir yeri kırmadan su kaçağı tamiri yapılıp sorun ortadan kaldırılır. Kameralar genellikle atık su giderinde tıkanma olduğunda kullanılır. Şikayet: üst kattan sızan suyun, alt kattaki komşunun tavanında kararma ve kabarma yapması olabilir.

Bahçeşehir 1. Kısım'da bu işi yapan, uzman olmayan kişilerin olduğunu biliyoruz. Ancak bu sektörde kullanılan kameralar oldukça pahalı aletlerdir. Bahçeşehir 1. Kısım'da kamerası olmayan kişiler sorunu noktasal olarak bulamaz ve komple atık su giderini değiştirir. Bahçeşehir 1. Kısım'daki gerekli ekipmana sahip olmayan su tesisat ustaları, su kaçağını bulamayacağı için tesisatın komple değişmesi gerektiğini söylerler. Modern ekipman ve yöntemlerle herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmadan, Bahçeşehir 1. Kısım'daki egitimli profesyoneller tarafından su kaçağı tespit edilip, tamir işlemi yapılabilmektedir.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti


Bahçeşehir 1. Kısım İnfrared termal kamera kızılötesi cihazı

Termal kamera ısı farklarını, ekranında farklı renklerle ifader. Böylece duvar yada fayans altından geçen sıcak su tesisatındaki kaçakları görmemiz mümkün hale gelir. Bahçeşehir 1. Kısım'daki evlerin çoğunda musluk yada kalorifer sıcak su tesisatı beton altından çekilmektedir. Eskiden boruda çatlak, kırık yada ek yerinde açılma sebebiyle oluşan su kaçağı probleminde, kaynağa ulaşabilmek için duvarın yıkılması gerekirdi. Ancak su kaçağı tamir edildiğinde, duvarın yeniden onarılması gibi bir sorun ortaya çıkmaktadır. Harcayacağınız ekstra para ve zamanda cabası. Kalorifer sıcak su tesisatı su kaçağı sorununuz varsa Bahçeşehir 1. Kısım'da termal kemarası olan bir firma bularak sağı, solu kırmadan kolayca tamir ettirebilirsiniz. Bize ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Su Kaçağı Dinleme


Bahçeşehir 1. Kısım Dinleyerek su kaçağını bulma cihazı

Akustik dinleme cihazı; sızıntının çok küçük olduğu durumlarda etkili değildir. Özellikle temiz su tesisatındaki kaçaklarda kullanılmaktadır. İşlem sırasında bütün vanalar kapatılır ve pompa yardımı ile tesisatta basınç olması sağlanır. Kaçağın damlama yada akma şeklinde ses yapıyor halde olması sağlanır ki yerini tespit edebiliyor olabilelim. Ses şiddeti yeterliyse, akustik dinleme cihazındaki kulaklık ve mikrofon kullanılarak kaçak tespiti tamamlanır.

Nem Ölçer Cihaz İle Su Kaçağı Tespit


Bahçeşehir 1. Kısım nem ölçümü yaparak duvar zemin kaçaklarını tespit etme

Nem ölçer cihaz; su kaçağı tespiti sırasında diğer ekipmanlarla beraber kullanılan yardımcı bir üründür. Duvarda bulunan nemi ölçerek muhtemel kaçağın yerini bulmakta yardımcı olur.


Bahçeşehir 1. Kısım'da Su Kaçağı Tespiti Fiyatları


Bahçeşehir 1. Kısım su kaçağı tespiti fiyatları için kesin bir şey söylemek yanlıştır. Su kaçağının durumuna göre 95 TL ile 265 TL arasında değiştirmektedir. Bize ulaştığınızda, Bahçeşehir 1. Kısım'daki ekip arkadaşlarımız su kaçağı tespiti ücretini sizinle paylaşacaktır.

HizmetSüreFiyat Aralığı
Su Kaçağı Tespiti1 - 2.5 Saat100₺ - 2000₺

İletişim


sutesisat.servisiyiz.org®
Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir 1. Kısım, Başakşehir, İstanbul, TR

Email Gönder
sutesisat.servisiyiz.org


Powered by

Bu sitenin tasarım, yazılım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

sitemap.xml

Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçağı Tespiti,
Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçağı Tamiri,
Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçağı Bulma,
Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçak Tespit Firması,
Bahçeşehir 1. Kısım Cihazla Su Kaçağı Tespiti,
Bahçeşehir 1. Kısım Su Tesisatçısı,
Bahçeşehir 1. Kısım Mutfak Su Kaçağı,
Bahçeşehir 1. Kısım Banyo Su Kaçağı,
Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçak Tespit Dedektörü,
Bahçeşehir 1. Kısım Su Kaçağı Görüntüleme Termal Kamera,
Bahçeşehir 1. Kısım Robotla Su Kaçağı Bulma