Dilovası Su Kaçağı Tespiti

Dilovası / Organize Sanayi Bölgesi Cihazla Su Kaçağı Bulma

Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçağı Tespiti

Organize Sanayi Bölgesi'de su kaçağı tespiti yapan firmamız; mutfak, banyo gibi alanlarda duvar yada zemin betonu altında bulunan su tesisat sistemindeki kaçakları kırmadan, noktasal olarak tespit edebiliyor. Son teknoloji, pro tespit cihazları kullanan Organize Sanayi Bölgesi'deki su kaçağı tespit uzmanları, tespit edilen su sızıntısına etrafa zarar vermeden, nokta atışı ulaşabiliyor. Sorununuzu hızlıca çözüme kavuşturuyor. Evde su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız (Su Kaçağı Belirtileri) Organize Sanayi Bölgesi'de bize ulaşabilisiniz. Tüm Organize Sanayi Bölgesi'nin su tesisatçısı olduğumuz için, su kaçağı probleminiz olduğunda, profesyonel Organize Sanayi Bölgesi su tesisat servis personelimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

İletişim

Su Kaçağı Tespiti Logo
Mart 2021 / Kocaeli
Dilovası / Organize Sanayi Bölgesi
Su Tesisat Servisiyiz.org

Su Kaçağı Tespiti


Su Kaçağı Nasıl Bulunur?


Organize Sanayi Bölgesi'de Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Organize Sanayi Bölgesi'deki evinizde su kaçaklarını bulurken en yeni teknolojik robotları ve gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. Bu şekilde, işin sonunda su kaçağını bulduğumuzda evinizin temiz kalmasını sağlamış oluyoruz. Organize Sanayi Bölgesi su sızıntısı bulma servisi olarak bütünlüğe inanıyoruz. Organize Sanayi Bölgesi'de yaptığımız her su kaçağı bulma işi için önceden fiyatlandırma yapıyoruz. Başlangıçtan itibaren sabit bir su kaçağı tespit fiyatı sunarak hizmetin maliyetini önceden bilmenizi sağlıyoruz.

Organize Sanayi Bölgesi'de bu işi yapan firmalar, amatör kişiler mevcut. Sözde su kaçağı tespit uzmanları kaynağı bulmak için evinizi mahvederse işler daha pahalı ve zor hale gelebilir. Biz hiç bir yere zarar vermeden, kırmadan su kaçağını bulabiliyoruz.


Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?


Organize Sanayi Bölgesi'de su kaçağı tamiri nasıl yapılır

Organize Sanayi Bölgesi'de su kaçağını tamir etmek uzmanlık alanımız. 👍 Her sektörde olduğu gibi su kaçağı onarımını belgeli, lisanslı, kaliteli parça ve ekipman kullan bir Organize Sanayi Bölgesi su kaçağı tamir firmasına yaptırmanız, tekrardan aynı sorunlarla yada daha kötüsüyle karşılaşmamanız için önemlidir. Evde su tesisat sistemi önemsenmez ve su kaçağı tamir edilmez ise parke ve döşemelerin kalkmasına, çürümesine, mobilya ve ev aletlerinin zarar görmesine, alt kattaki komşunuzun odalarına su basmasına neden olabilir. Su sızıntısı pahalı olabilir, kullanmadığınız su için para ödersiniz ve eviniz zarar görebilir.

Organize Sanayi Bölgesi'de Su Kaçağı Tamiri Fiyatları


SürePlastik TesisatMetal TesisatPis Su Tesisatı
1 - 3 Saat50₺ - 200₺200₺150₺

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Organize Sanayi Bölgesi'nin en kapsamlı su kaçağı tespit servisiyiz, kaliteyi güvence altına alarak Organize Sanayi Bölgesi'de hizmet vermeye devam ediyoruz. Organize Sanayi Bölgesi'de su kaçağı tespiti için bize başvurduğunuzda, aşağıdakilere güvenebilirsiniz:

 • Hızlı, güvenilir ve doğru hizmet.
 • Eğitimli ve kalifiye teknisyenler.
 • Tamamen hazarsız yöntemler ile tespit.
 • Saygılı, nazik etkileşimler.

Su Kaçağı Uzmanı
Diğer müşterilerimiz gibi sizinde memnun kalacağınıza eminiz.

https://sutesisat.servisiyiz.org/su-kacagi-tespiti/kocaeli/dilovasi/organize-sanayi-bolgesi/

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?


Organize Sanayi Bölgesi Su kaçağı belirtileri nelerdir?, Su sızıntısı nasıl anlaşılır?

Şüpheli bir su sızıntısını bulmak, daha sonra büyük sorunlarla uğraşmaktan çok daha kolaydır. Peki, hangi durumda Organize Sanayi Bölgesi su kaçağı tespit servisini aramalısınız? Kaçak varsa nasıl anlaşılır?

Aşağıdaki durumlarda Organize Sanayi Bölgesi su kaçağı uzmanını arayın;

 • Su faturanız belirgin bir sebep olmadan anormal artar.
 • Hiçbir musluk açık değilken suyun aktığını duyarsınız.
 • Betonun çatladığını görürsünüz.
 • Çim veya temel bitkileri düzensiz büyür.
 • Evinizin etrafındaki toprakta gözle görülür bir değişim olur.
 • Parke ve fayans küflenir yada çürür.
 • Zemin veya duvarlardan gelen kötü koku olabilir.

Erken kaçak tespiti binlerce lira tasarruf sağlayabilir. 2020 su tasarrufu vakfı'nın araştırmasına göre Organize Sanayi Bölgesi'de normal bir ev, damlayan musluk ve su kaçağı nedeniyle her yıl 800 litre ile 8.000 lire suyu boşa harcıyor.

Organize Sanayi Bölgesi'nin her bölgesinde kırıp, dökmeden su kaçağını buluyoruz.

Sızıntı olduğundan şüpheleniyorsanız ancak işaretleri göremiyorsanız, su sayacınızı kontrol edin. Evinizin içinde veya dışında hiç su kullanılmadığından emin olun. Sonra su sayacınızdaki göstergeyi inceleyin. Gösterge tipik olarak üçgen bir kadran veya minyatür gümüş bir disktir. Kadran dönüyorsa, bir sızıntı olabilir. Daha fazla para harcamadan veya evinize zarar vermeden önce su kaçağının yerini bulabilir ve durdurabiliriz.

Hemen bizi arayın, size yardımcı olalım... 📞:


Organize Sanayi Bölgesi'de Kullandığımız Kaçak Tespit Cihazları


Organize Sanayi Bölgesi'de Kullandığımız Kaçak Tespit Cihazları

Organize Sanayi Bölgesi'de su kaçağı tespiti yapılırken; yapıyı kırıp dökmeye gerek kalmadan, kullanılan son teknoloji cihazlar, dedektörler ve robotlar işimizi kolaylaştırdığı gibi su kaçağını bulma süresinide kısaltıyor. Organize Sanayi Bölgesi'deki geniş servis ağımız ve profesyonel personelimizle garantili servis hizmeti sunuyoruz. Organize Sanayi Bölgesi'de su kaçağı tespiti yapan firmalardan farklı olarak müşterilere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bunun içinde her zaman özel termal kameralar, test pompası, dinleme cihazı, kameralar gibi en son teknolojiyi su kaçağı tespiti için kullanıyoruz. Bu dedektörlerin, aletlerin ve cihazların yapıları ve kullanım alanları farklıdır. Kameralar tıkalı gider ve pis atık su borularındaki kaçakların tespiti için kullanılırken, Dinleme cihazı kalorifer tesisatı ve temiz su borularındaki su kaçaklarını bulmak için kullanılıyor. Özel termal kameralar sıcak su tesisatındaki kaçakların tespitinde kullanılmaktadır.

Kameralı Su Kaçak Tespiti


Organize Sanayi Bölgesi Kameralı su kaçağı tespit cihazı

Organize Sanayi Bölgesi'de bir yapı içinde, su tesisatının içini görmek istersek kameralı su kaçak tespit cihazı kullanırız. Organize Sanayi Bölgesi'deki uzmanlarımız hasarın tam olarak nerede olduğu hakkında kamera yardımıyla görüntü alıp, rapor hazırlar. Hazırlanan raporla su kaçağı bulunduktan sonra, sadece birkaç fayans kırarak, bazen hiç bir yeri kırmadan su kaçağı tamiri yapılıp sorun ortadan kaldırılır. Kameralar genellikle atık su giderinde tıkanma olduğunda kullanılır. Şikayet: üst kattan sızan suyun, alt kattaki komşunun tavanında kararma ve kabarma yapması olabilir.

Organize Sanayi Bölgesi'de bu işi yapan, uzman olmayan kişilerin olduğunu biliyoruz. Ancak bu sektörde kullanılan kameralar oldukça pahalı aletlerdir. Organize Sanayi Bölgesi'de kamerası olmayan kişiler sorunu noktasal olarak bulamaz ve komple atık su giderini değiştirir. Organize Sanayi Bölgesi'deki gerekli ekipmana sahip olmayan su tesisat ustaları, su kaçağını bulamayacağı için tesisatın komple değişmesi gerektiğini söylerler. Modern ekipman ve yöntemlerle herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmadan, Organize Sanayi Bölgesi'deki egitimli profesyoneller tarafından su kaçağı tespit edilip, tamir işlemi yapılabilmektedir.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti


Organize Sanayi Bölgesi İnfrared termal kamera kızılötesi cihazı

Termal kamera ısı farklarını, ekranında farklı renklerle ifader. Böylece duvar yada fayans altından geçen sıcak su tesisatındaki kaçakları görmemiz mümkün hale gelir. Organize Sanayi Bölgesi'deki evlerin çoğunda musluk yada kalorifer sıcak su tesisatı beton altından çekilmektedir. Eskiden boruda çatlak, kırık yada ek yerinde açılma sebebiyle oluşan su kaçağı probleminde, kaynağa ulaşabilmek için duvarın yıkılması gerekirdi. Ancak su kaçağı tamir edildiğinde, duvarın yeniden onarılması gibi bir sorun ortaya çıkmaktadır. Harcayacağınız ekstra para ve zamanda cabası. Kalorifer sıcak su tesisatı su kaçağı sorununuz varsa Organize Sanayi Bölgesi'de termal kemarası olan bir firma bularak sağı, solu kırmadan kolayca tamir ettirebilirsiniz. Bize ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Su Kaçağı Dinleme


Organize Sanayi Bölgesi Dinleyerek su kaçağını bulma cihazı

Akustik dinleme cihazı; sızıntının çok küçük olduğu durumlarda etkili değildir. Özellikle temiz su tesisatındaki kaçaklarda kullanılmaktadır. İşlem sırasında bütün vanalar kapatılır ve pompa yardımı ile tesisatta basınç olması sağlanır. Kaçağın damlama yada akma şeklinde ses yapıyor halde olması sağlanır ki yerini tespit edebiliyor olabilelim. Ses şiddeti yeterliyse, akustik dinleme cihazındaki kulaklık ve mikrofon kullanılarak kaçak tespiti tamamlanır.

Nem Ölçer Cihaz İle Su Kaçağı Tespit


Organize Sanayi Bölgesi nem ölçümü yaparak duvar zemin kaçaklarını tespit etme

Nem ölçer cihaz; su kaçağı tespiti sırasında diğer ekipmanlarla beraber kullanılan yardımcı bir üründür. Duvarda bulunan nemi ölçerek muhtemel kaçağın yerini bulmakta yardımcı olur.


Organize Sanayi Bölgesi'de Su Kaçağı Tespiti Fiyatları


Organize Sanayi Bölgesi su kaçağı tespiti fiyatları için kesin bir şey söylemek yanlıştır. Su kaçağının durumuna göre 95 TL ile 265 TL arasında değiştirmektedir. Bize ulaştığınızda, Organize Sanayi Bölgesi'deki ekip arkadaşlarımız su kaçağı tespiti ücretini sizinle paylaşacaktır.

HizmetSüreFiyat Aralığı
Su Kaçağı Tespiti1 - 2.5 Saat100₺ - 2000₺

İletişim


sutesisat.servisiyiz.org®
Su Kaçağı Tespiti

Organize Sanayi Bölgesi, Dilovası, Kocaeli, TR

Email Gönder
sutesisat.servisiyiz.org


Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçağı Tespiti,
Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçağı Tamiri,
Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçağı Bulma,
Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçak Tespit Firması,
Organize Sanayi Bölgesi Cihazla Su Kaçağı Tespiti,
Organize Sanayi Bölgesi Su Tesisatçısı,
Organize Sanayi Bölgesi Mutfak Su Kaçağı,
Organize Sanayi Bölgesi Banyo Su Kaçağı,
Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçak Tespit Dedektörü,
Organize Sanayi Bölgesi Su Kaçağı Görüntüleme Termal Kamera,
Organize Sanayi Bölgesi Robotla Su Kaçağı Bulma